Kontakt.

Vid akuta fordonsärenden når du oss dygnet runt på 0771 – 590 600.

Akut fordonsärende

Vi har öppet dygnet runt.
0771 - 59 06 00


Ladda ner en skadeblankett 
Ladda ner singelskadeblankett

Företagsfrågor

Vill ditt företag ansluta sig till Sunfleet eller har du en generell fråga angående företagsavtal?
 
Kontakta oss på foretag@sunfleet.com

Fakturafrågor och övriga ärenden

Telefon
0771 - 590 600

Epost
info@sunfleet.com

 

Therese Ahlström Brodowsky

VD

therese.ahlstrom.brodowsky@sunfleet.com

Jesper Sundblad

Försäljningschef
0708 - 66 57 55
jesper.sundblad@sunfleet.com

Olof Holmgren

Affärsutveckling/Byggprojekt
031–757 65 43
olof.holmgren@sunfleet.com

Sandra Ryberg

Marknadschef/presskontakt
031–757 65 60
sandra.ryberg@sunfleet.com

Frida Enslöw

Regionsansvarig Väst
031–757 65 42

Gustaf Carleborn

Försäljning, Region Väst.
031-757 65 46

Alexandra Ronzani

Regionansvarig syd
031-757 65 48

Peter Esse

Försäljning, Region Syd.
0721 - 59 20 87

Lisa Meijer

Regionsansvarig Stockholm
031-757 65 45

Mikael Borell

Försäljning, Storstockholm/Uppsala.
031–757 65 41

David Milton

Regionansvarig Mellansverige
031–757 65 47

Magnus Müller

Helsingborg
042-172543

Vanessa Svensson

Byggprojekt Väst/Syd
031-757 65 52
vanessa.svensson@sunfleet.com

Peter Ooi

Byggprojekt Storstockholm/Mitt/Norr
031-757 65 50
peter.ooi@sunfleet.com

Kristina Lindqvist

Parkeringsansvarig Stockholm
031 - 757 65 26
kristina.lindqvist@sunfleet.com

Sofie Tuvinger

Försäljning, Storstockholm/Uppsala.
031 - 757 65 53
sofie.tuvinger@sunfleet.com

Upplåtelse av P-plats

Vill du eller din Brf upplåta en parkeringsplats till oss? Toppen! Vi är på ständig jakt efter parkeringsplatser i attraktiva lägen. Förutom lyxen med att ha bilpool utanför dörren ser vi också till att de boende får rabatterat medlemskap. Kontakta oss på foretag@sunfleet.com.

Aktuellt hos Sunfleet

Värva dina vänner.

Bjud in dina vänner att bli medlemmar i Sunfleet. Ge bort första månadsavgiften (medlemskap small) till en vän. För varje vän du värvar får du 100 kr att använda vid din nästa resa.

Boka bil en hel vecka.

Vi har fasta veckopriser för dig som vill ha bil en lite längre period. Drivmedel och bilens fasta p-plats ingår som vanligt i priset.

Sunfleet Plus.

Få tillgång till bil och kollektivtrafik i hela landet – med ett och samma kort.

© Sunfleet 2018. All rights reserved. | Allmänna villkor | Om cookies | Ändra cookies inställningar | Personuppgiftspolicy